Kurs „Podstawy Elektroenergetyki Przemysłowej”

Zweryfikowane opinie kursantów

4 thoughts on “Kurs „Podstawy Elektroenergetyki Przemysłowej””

 1. Andrzej Bogucki

  Bardzo wysoko oceniam przygotowany kurs. Jego zakres mimo, iż z nazwy „podstawy” porusza mnóstwo zagadnień. Autor merytorycznie i rzeczowo nawiguje po poszczególnych etapach wzbogacając całość o slajdy prezentacji, co nie tylko wpływa na zobrazowanie wykładu, ale też znacznie poszerza horyzont pojmowania omawianego materiału. Duża ilość zdjęć „z natury” dogłębnie wyczerpuje ewentualne niepewności. Bardzo sobie chwalę zarówno udział w kursie oraz płynące z niego aspekty tematyczne jego treści. Co ciekawe ogromna część wiedzy jest przydatna także w standardowej obsłudze obiektów, tak jak w moim przypadku nie koniecznie będących stricte przemysłowymi, czy fabrykami.

 2. Kurs Podstawy Elektroenergetyki Przemysłowej uważam za przygotowany w sposób bardzo rzetelny. Jeżeli pojawiłby się kolejny kurs przygotowany przez Pana Piotra z chęcią bym go zakupiła.

 3. Stanisław Legutko

  Kurs przygotowany przez Pana Piotra Bilskiego oceniam bardzo pozytywnie.
  Wykłady prowadzone profesjonalnie.
  Materiały dydaktycznej – bardzo dobre.
  Polecam kursy przygotowane przez Pana Piotra Bilskiego.

 4. Damian Neugebauer

  Jestem bardzo zadowolony z kursu Podstawy Elektroenergetyki Przemysłowej.
  Materiały przygotowane w sposób, który ułatwia przyswajanie wiedzy, a ich zakres jak na kurs podstawowy jest całkiem spory. Ogółem wykłady prowadzone w bardzo przystępny sposób, ale zarazem profesjonalnie. Zdecydowanie polecam wzięcie udziału wszystkim, którzy się nad tym zastanawiają

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *